Czadzie Wyra

„Czadzie Wyra” to nowo powstały kompleks domków letniskowych, który znajduje się w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, w Bieszczadach. Nasz ośrodek znajduje się w miejscowości Łobozew i jest usytuowany bardzo blisko zapory Solina. Zapraszamy do magicznych domków z pełnym wyposażeniem ze wspaniałą zewnętrzną infrastrukturą, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno dzieci jak i dorośli odnajdą tu atrakcję, które umilą spędzony czas. Do dyspozycji, plac zabaw, boisko do siatkówki, namiot gier, trampoliny, miejsce do wspólnego grillowania. Wszystkie atrakcje w cenie wynajmu!!!!

Domki znajdujące się w kompleksie „Czadzie Wyra” są wykonane całkowicie z drewna, co odzwierciedla klimat Bieszczadów, a przy tym stwarza magiczny klimat, który gwarantuje wypoczynek w pełni tego słowa znaczeniu.

W swojej ofercie posiadamy 7 super wyposażonych domków o powierzchni 35m2. Domki są maksymalnie siedmioosobowe. Każdy domek posiada swój niezależny taras, na którym możemy wspólnie wypoczywać. Zaletą naszych domków jest to, iż są one parterowe. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, co pozwala nam na większa kontrolę nad dziećmi. Każdy domek posiada dwie sypialnie, salon z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Zależy nam, aby nasi goście wypoczywali komfortowo, a przede wszystkim byli bezpieczni, a więc kompleks jest ogrodzony oraz w pełni monitorowany.

Kompleks jest wyposażony w bezpłatny parking (1 domek jedno auto). Jeśli zamierzacie przyjechać Państwo na dwa samochody proszę o informacje.

 

ZAPRASZAMY DO NAS NA NIEZAPOMNIANE WAKACJE!